• Președinte Ionuț Neagu
  • Antrenor Ionuț Neagu

2019

Înființată în anul

21

Număr jucători

Campionatul Național U17 (2023-2024) - PLAY OUT


3-1 05 Noiembrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești
2-2
Ora - 14:00
Stadion: Complexul MTS
1-0 19 Noiembrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești
3-1 26 Noiembrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești
0-2 16 Martie 2024
Ora - 14:00
Stadion: Baza Sportivă Liceu Nucet
1-2 24 Martie 2024
Ora - 18:00
Stadion: B.D.I Sport Arena Dobroeşti
3-3 31 Martie 2024
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești
1-2 06 Aprilie 2024
Ora - 14:00
Stadion: Petrolul Teleajen
etapa
a 9-a
13 Aprilie 2024
Ora - 14:00
Stadion: CSS Peco
etapa
a 10-a
21 Aprilie 2024
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Federației Române de Fotbal | Click aici pentru vizualizare.

Campionatul Național U17 (2023-2024)


3-5 02 Septembrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: Complexul MTS
1-2 10 Septembrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești
9-0 17 Septembrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: Complex Turistic de Nataţie Târgoviște
2-3 20 Septembrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești
4-0 23 Septembrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: Comunal Doicești
1-2 01 Octombrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești
1-1 04 Octombrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: Petrolul Teleajen
5-0 07 Octombrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: Baza Sportivă Arena Valencia București
4-0 15 Octombrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești
1-9 22 Octombrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: B.D.I Sport Arena Dobroeşti
0-2 29 Octombrie 2023
Ora - 14:00
Stadion: CS Păulești

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Federației Române de Fotbal | Click aici pentru vizualizare.

Clasament Campionatul Național U17 (2023-2024) - PLAY OUT


Loc Echipa M V E Î Puncte
1 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 8 4 2 2 30
2 ACS MX Pro Academy 8 6 2 0 30
3 CSM Ploieşti 8 5 1 2 23
4 Grupul Şcolar Agricol Nucet 8 2 1 5 17
5 CSM Alexandria 8 3 0 5 17
6 ACP 3 Kids Sport București 8 1 0 7 4

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Federației Române de Fotbal | Click aici pentru vizualizare.

Clasament Campionatul Național U17 (2023-2024)


Loc Echipa M V E Î Puncte
1 AFC Chindia Târgovişte 11 10 1 0 31
2 ACS NFC Arena Academy 11 9 0 2 27
3 ACS Juniorul 2014 11 8 1 2 25
4 FC Metaloglobus Bucureşti 11 6 1 4 19
5 ACS Petrosport Ploiesti 11 6 1 4 19
6 CSS Târgovişte 11 6 0 5 18
7 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 11 5 1 5 16
8 ACS MX Pro Academy 11 3 1 7 10
9 Grupul Şcolar Agricol Nucet 11 3 1 7 10
10 CSM Alexandria 11 2 2 7 8
11 CSM Ploieşti 11 1 4 6 7
12 ACP 3 Kids Sport București 11 0 1 10 1

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Federației Române de Fotbal | Click aici pentru vizualizare.
Fundaș dreapta
24
Fundaș dreapta
98
Fundaș central
05


Fundaș central
03
Fundaș central
30
Fundaș central
02
Fundaș stânga
21


Mijlocaș dreapta
10
Mijlocaș dreapta
92
Mijlocaș central
07
Mijlocaș central
16


Mijlocaș central
99
Mijlocaș central
18
Mijlocaș central
04
Mijlocaș central
06


Mijlocaș central
XX
Mijlocaș stânga
09
Mijlocaș stînga
13
Atacant
97
Atacant
XX


2022-2023 | Campionatul Național U17 Play-Off


4-0 29 Aprilie 2023 ÎNFRÂNGERE
3-2 23 Aprilie 2023 VICTORIE
1-1 9 Aprilie 2023 EGAL
4-3 2 Aprilie 2023 ÎNFRÂNGERE
1-2 26 Martie 2023 ÎNFRÂNGERE
1-1 19 Martie 2023 EGAL
3-2 26 Noiembrie 2022 ÎNFRÂNGERE
0-3 20 Noiembrie 2022 VICTORIE
6-0 13 Noiembrie 2022 VICTORIE
1-0 5 Noiembrie 2022 ÎNFRÂNGERE

2022-2023 | Clasament final U19 Play-Off


Loc Echipa M V E Î Gol +/- Puncte
1 AFC Chindia Târgovişte 10 7 2 1 35-10 25 56
2 AFC Progresul 1944 Spartac 10 7 3 0 32-7 25 51
3 ACS MX Pro Academy 10 3 2 5 20-18 2 38
4 ACS Petrosport Ploiești 10 3 3 4 12-18 -6 30
5 Grupul Şcolar Agricol Nucet 10 3 0 7 12-30 -18 26
6 FC Metaloglobus Bucureşti 10 2 0 8 9-37 -28 25