• Președinte Ionuț Neagu
  • Antrenor Marian Nicolae

2019

Înființată în anul

18

Număr jucători

Campionatul Județean de Fotbal Prahova - Juniori C Elită (U15) - PLAY OFF


2-0 25 Mai 2024
Ora - 09:30
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
2-1 18 Aprilie 2024
Ora - 20:30
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
0-0 27 Aprilie 2024
Ora - 17:00
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
2-1 30 Aprilie 2024
Ora - 10:00
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
2-5 11 Mai 2024
Ora - 14:00
Stadion: Astra Ploiești
1-3 20 Mai 2024
Ora - 20:30
Stadion: Petrol-Câmpina

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Asociației Județene de Fotbal Prahova | Click aici pentru vizualizare.

Campionatul Județean de Fotbal Prahova - Juniori C Elită (U15)


3-6 31 August 2023
Ora - 20:00
Stadion: Conpet-Strejnic
3-1 06 Septembrie 2023
Ora - 15:00
Stadion: Astra-Ploiești
2-6 09 Septembrie 2023
Ora - 09:30
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
6-0 16 Septembrie 2023
Ora - 09:45
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
0-9 23 Septembrie 2023
Ora - 10:00
Stadion: Mizil
3-3 30 Septembrie 2023
Ora - 09:45
Stadion: Astra-Ploiești
3-0 26 Noiembrie 2023
Ora - 11:30
Stadion: Târgșorul Vechi
1-0 21 Octombrie 2023
Ora - 11:00
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
5-2 28 Octombrie 2023
Ora - 09:30
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
0-3 01 Noiembrie 2023
Ora - 10:00
Stadion: Voința-Ciorani
5-1 07 Noiembrie 2023
Ora - 19:00
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
0-2 11 Noiembrie 2023
Ora - 13:00
Stadion: Petrol-Câmpina
18-0 09 Martie 2024
Ora - 11:00
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
1-2 16 Martie 2024
Ora - 10:00
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
0-2 31 Martie 2024
Ora - 09:00
Stadion: Parc Municipal Ploiești Vest
1-0 04 Aprilie 2024
Ora - 20:30
Stadion: Petrol-Câmpina

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Asociației Județene de Fotbal Prahova | Click aici pentru vizualizare.

U15 | Campionatul Județean de Fotbal Prahova - PLAY OFF


Loc Echipa M V E Î Puncte
1 ACS Petrosport Ploieşti 6 6 0 0 66
2 ACS MX Pro Academy 6 2 1 3 44
3 ACS H. M. Junior Câmpina 2007 6 0 3 3 37
4 CSM Ploieşti 6 1 2 3 34

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Asociației Județene de Fotbal Prahova | Click aici pentru vizualizare.

U15 | Campionatul Județean de Fotbal Prahova


Loc Echipa M V E Î Puncte
1 ACS Petrosport Ploieşti 16 16 0 0 48
2 ACS MX Pro Academy 16 12 1 3 37
3 ACS H. M. Junior Câmpina 2007 16 11 1 4 34
4 CSM Ploieşti 15 9 2 4 29
5 ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești 16 5 2 9 17
6 CS Câmpina 15 3 3 9 12
7 ACS Petrolul Noua Generaţie 16 3 3 10 12
8 ACS Șoimii Ciorani 15 3 1 11 10
9 CSO Mizil 15 1 1 13 4

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Asociației Județene de Fotbal Prahova | Click aici pentru vizualizare.
Portar
89
Fundaș dreapta
04
Fundaș dreapta
16


Fundaș central
03
Fundaș central
22
Fundaș central
07
Fundaș stânga
02


Mijlocaș central
14
Mijlocaș central
08
Mijlocaș central
11
Mijlocaș central
17


Mijlocaș central
XX
Mijlocaș stânga
05
Mijlocaș stânga
10
Atacant
19


Atacant
09


Sezon 2022-2023 U15 | Campionatul Județean de Fotbal Prahova


1-2 5 Iunie 2023 (Finala AJFPH) ÎNFRÂNGERE
12-0 27 Mai 2023 VICTORIE
0-3 25 Mai 2023 VICTORIE
0-16 20 Mai 2023 VICTORIE
3-0 13 Mai 2023 ÎNFRÂNGERE
10-1 9 Mai 2023 VICTORIE
3-4 1 Mai 2023 VICTORIE
4-1 22 Aprilie 2023 VICTORIE
1-2 18 Aprilie 2023 VICTORIE
5-0 11 Aprilie 2023 VICTORIE
1-6 8 Aprilie 2023 VICTORIE
13-0 1 Aprilie 2023 VICTORIE
0-7 15 Martie 2023 VICTORIE
4-0 03 Decembrie 2022 VICTORIE
7-1 09 Noiembrie 2022 VICTORIE
0-7 29 Octombrie 2022 VICTORIE
4-2 21 Octombrie 2022 VICTORIE
9-0 08 Octombrie 2022 VICTORIE
0-7 01 Octombrie 2022 VICTORIE
1-2 24 Septembrie 2022 ÎNFRÂNGERE
0-3 17 Septembrie 2022 VICTORIE
3-2 10 Septembrie 2022 VICTORIE

2022-2023 | Clasament final U15


Loc Echipa M V E Î GM GP Puncte
1 ACS MX Pro Academy 22 20 0 2 129 17 60
2 ACS Petrolul 52 Ploieşti 22 18 1 3 123 20 55
3 CSO Mizil 21 17 1 3 80 16 52
4 CS Blejoi 21 14 2 5 94 36 44
5 CS Valea Călugărească 22 13 2 7 53 50 41
6 AS Savi Sport Ploiești 21 11 1 9 70 40 34
7 CSM Ploieşti 22 9 2 11 51 55 29
8 AS Ştiinţa Albeşti 22 6 2 14 34 93 20
9 CSO Boldești-Scăeni 21 5 2 14 22 91 17
10 ACS Șoimii Ciorani 21 3 1 17 30 119 10
11 AS Starchiojd 22 1 3 18 26 126 6
12 CSO Teleajenul Vălenii de Munte 10 0 1 9 7 37 1