• Președinte Ionuț Neagu
  • Antrenor Robert Mălescu

2019

Înființată în anul

20

Număr jucători

Campionatul Județean de Fotbal Prahova - Juniori B - PLAY OFF


4-1 24 Martie 2024
Ora - 13:30
CS Blejoi
1-4 30 Martie 2024
Ora - 16:00
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
0-3 05 Aprilie 2024
Ora - 18:00
Stadion: Vălenii de Munte
Etapa
a 4-a
13 Aprilie 2024
Ora - 17:00
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
Etapa
a 5-a
20 Aprilie 2024
Ora - ??:??
Stadion: Eugen Şoriceanu - Breaza
Etapa
a 6-a
27 Aprilie 2024
Ora - ??:??
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
Etapa
a 7-a
30 Aprilie 2024
Ora - ??:??
Stadion: Tăriceni
Etapa
a 8-a
08 Mai 2024
Ora - ??:??
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
Etapa
a 9-a
11 Mai 2024
Ora - ??:??
Stadion: Albești
Etapa
a 10-a
11 Mai 2024
Ora - ??:??
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Asociației Județene de Fotbal Prahova | Click aici pentru vizualizare.

Campionatul Județean de Fotbal Prahova - Juniori B (U17)


4-2 30 August 2023
Ora - 10:00
Stadion: Tăriceni
3-4 01 Septembrie 2023
Ora - 10:30
Stadion: Astra-Ploiești
3-3 05 Septembrie 2023
Ora - 17:00
Stadion: CS Bănești
7-3 09 Septembrie 2023
Ora - 12:00
Stadion: Cocorăștii Mislii
4-5 16 Septembrie 2023
Ora - 12:30
Stadion: Cocorăștii Mislii
1-0 23 Septembrie 2023
Ora - 13:30
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
2-5 05 Octombrie 2023
Ora - 11:00
Stadion: Florești
4-2 14 Octombrie 2023
Ora - 13:00
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
4-1 21 Octombrie 2023
Ora - 16:30
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
0-3 28 Octombrie 2023
Ora - 11:00
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
2-1 01 Noiembrie 2023
Ora - 15:00
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
0-5 03 Noiembrie 2023
Ora - 10:30
Stadion: AFC Brebu
4-0 11 Noiembrie 2023
Ora - 15:00
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
5-3 18 Noiembrie 2023
Ora - 09:00
Stadion: Breaza
0-2 09 Martie 2024
Ora - 11:00
Stadion: Parc Vest Municipal Ploiești
2-1 16 Martie 2024
Ora - 14:00
Stadion: Ştefeşti

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Asociației Județene de Fotbal Prahova | Click aici pentru vizualizare.

Clasament Județean de Fotbal Prahova U17 - PLAY OFF


Loc Echipa M V E Î Puncte
1 CSO Tricolorul Breaza 3 3 0 0 9
2 AS Juniorul Şirna 3 2 1 0 7
3 CS Blejoi 4 2 1 1 7
4 ACS MX Pro Academy 3 1 0 2 3
5 CSO Teleajenul Vălenii de Munte 4 1 0 3 3
6 AS Ştiinţa Albeşti 3 0 0 3 0

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Asociației Județene de Fotbal Prahova | Click aici pentru vizualizare.

Clasament Județean de Fotbal Prahova U17


Loc Echipa M V E Î Puncte
1 CSO Tricolorul Breaza 16 14 0 2 42
2 AS Juniorul Şirna 16 13 0 3 39
3 ACS MX Pro Academy 16 10 1 5 31
4 Brădetul Ştefeşti 16 10 0 6 30
5 AS Victoria 2021 Floreşti 16 7 0 9 21
6 AFC Băneşti-Urleta 16 6 1 9 19
7 Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii 16 5 0 11 15
8 AFC Brebu 16 4 0 12 12
9 ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești 16 2 0 14 6

Datele au fost extrase de pe site-ul oficial al Asociației Județene de Fotbal Prahova | Click aici pentru vizualizare.


Fundaș
05
Fundaș
04
Fundaș
06


Mijlocaș
08
Mijlocaș
07
Mijlocaș
18


Mijlocaș
09
Mijlocaș
15
Mijlocaș
14
Mijlocaș
13


Mijlocaș
20
Atacant
19
Mijlocaș
16


2022-2023 | Campionatul Județean de Fotbal Prahova U17


3-0 27 Mai 2023 VICTORIE
2-1 20 Mai 2023 ÎNFRÂNGERE
5-2 13 Mai 2023 VICTORIE
5-7 6 Mai 2023 VICTORIE
1-0 29 Aprilie 2023 VICTORIE
2-2 22 Aprilie 2023 EGAL
8-0 8 Aprilie 2023 VICTORIE
1-1 1 Aprilie 2023 EGAL
5-0 11 Martie 2023 VICTORIE
5-2 18 Martie 2023 ÎNFRÂNGERE
11-0 11 Martie 2023 VICTORIE
13-1 19 Noiembrie 2022 ÎNFRÂNGERE
2-3 12 Noiembrie 2022 VICTORIE
1-4 05 Noiembrie 2022 ÎNFRÂNGERE
1-4 29 Octombrie 2022 VICTORIE
5-1 26 Octombrie 2022 VICTORIE
3-3 15 Octombrie 2022 EGAL
3-6 08 Octombrie 2022 VICTORIE
4-3 01 Octombrie 2022 VICTORIE
3-3 24 Septembrie 2022 EGAL
3-1 17 Septembrie 2022 VICTORIE
1-10 09 Septembrie 2022 VICTORIE

2022-2023 | Clasament final U17


Loc Echipa M V E Î GM GP Puncte
1 AS Targşorul Vechi Stăncești 21 19 1 1 111 14 58
2 CS Păuleşti (ACS MX Pro Academy) 21 13 4 4 86 52 43
3 AS Juniorul Şirna 21 13 4 4 71 42 43
4 Brădetul Ştefeşti 21 13 3 5 72 42 42
5 AS Ştiinţa Albeşti 21 10 3 8 58 50 33
6 Viitorul 2018 Ceptura 21 9 3 9 49 45 30
7 ASCS Petrolul 95 Ploieşti 21 9 0 12 50 62 27
8 Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii 21 7 1 13 66 77 22
9 AS Victoria 2021 Floreşti 21 6 4 11 49 80 22
10 AFC Brebu 21 7 0 14 47 95 21
11 CSO Băicoi 21 5 0 16 44 74 15
12 Viitorul Cosminele 21 3 1 17 24 94 10